MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 9007301
nr 900 7301
Fåtölj
20-tal
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 juni 2014
kl 20:09:11
16/6 15:14:10